loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Produkty
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Ekskluzywne tapety Arte Coriolis

Patrząc na wiele wzorów ekskluzywnych tapet, zastanawiamy się często, dlaczego mimo prostego pomysłu nikt nie wpadł na to wcześniej. Tapety dekoracyjne Arte Coriolis są tego doskonałym dowodem. To jedne z najpiękniejszych tapet, w których zastosowano prosty pomysł. Tapeta wygląda jakby była zupełnie zużyta. Ta naturalność dodaje jej – o dziwo – ekskluzywności.

Tapety dekoracyjne Arte Coriolis – artystyczny nieład

Wyobraź sobie tapetę dekoracyjną, która powstała w wyniku totalnego zniszczenia – zwinięta, pocięta, całkowicie pognieciona, muśnięta połyskiem. Tak właśnie prezentuje się Arte Coriolis. Kolekcja została zainspirowana efektem Coriolisa występującym w obracających się układach odniesienia.

Luksusowe tapety wykonane ręcznie

Klienci, którzy mieli już okazję skorzystać z oferty kolekcji tapet Arte Coriolis docenili ręczną pracę, która nadaje tym tapetom luksusowego charakteru.

Tapeta Arte Coriolis Medius daje wrażenie promieni słonecznych. Tapeta Arte Coriolis Ventus wygląda zupełnie tak, jakby dmuchający wiatr zgiął tapetę po przekątnej. W tapecie Arte Coriolis Chevron zygzakowate fałdy przypominają góry i doliny. Arte Coriolis Nubus natomiast tworzą motyw diamentu. Wzory zastosowane w tej kolekcji uzyskano poprzez wielokrotne gniecenie tapety i nałożenie cienkiej warstwy metalicznego lakieru. W ten sposób powstał nietypowy pofałdowany wzór tapet. Tapety dekoracyjne Arte Coriolis nadadzą prostym pomieszczeniom oryginalności i wprowadzą odrobinę artystycznego nieładu.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 24 / 24
ukryj filtrowanie produktów