loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Tapety Arte Antiaris – blisko natury

Czy jesteś gotowy na unikalny charakter swoich pomieszczeń? Tapety Arte Antiaris to ekskluzywna linia tapet ściennych. Wyróżnia je ciekawy etniczny wzór. Etno klimat został zainspirowany korą drzewa Antiaris. Po przetworzeniu tego tropikalnego drzewa wytwarza się tkaniny. Stąd tapety Arte Antiaris odzwierciedlają strukturę drzewa. Amatorom ekskluzywnych pomieszczeń może podobać się to, że tapety ścienne Arte imitują grubą skórę. Natomiast całość wygląda w sposób, jakby tapeta została stworzona z żywych fragmentów tropikalnego drzewa, stąd też we wzorze wyraźne są pasy pionowe lub poziome.

Tropikalne motywy na tapetach Arte Antiaris

Tapety Arte Antiaris upodobali sobie fani etnicznych klimatów. Dla wszystkich lubujących się w prostocie adresowana jest linia Antiaris Akede. Włóknisty charakter wzoru złożony jest z prostokątnych kawałków, jakby równo wszytych z wyraźnie zaznaczonymi szwami. Dla fanów „ruchomych” zygzakowatych motywów przeznaczone są tapety Antiaris Dery. Bardziej nieregularne kształty i zdecydowanie mniejsze zastosowano w tapetach dekoracyjnych Arte Antiaris Ako. Tropikalne motywy rodem z dżungli pojawiają się na tapetach Antiaris Mutie oraz Antiaris Samoa.

Zalety tapet dekoracyjnych Arte Antiaris

Belgijskie tapety dekoracyjne Arte Antiaris sprawdzą się tak w salonie, jak również w jadalni. Są to tapety na podkładzie flizelinowym charakteryzującym się wysoką odpornością na światło oraz zmywanie.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 50
ukryj filtrowanie produktów