loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Tapety Architects Paper Haute Couture II – luksus w Twoim domu

Myślałeś, że luksus jest kwestią pieniędzy? Okazuje się, że można codziennie budzić się w nowoczesnej sypialni, jeść śniadanie w eleganckiej kuchni i spędzać przyjemne chwile w pięknym salonie. Jedna z marek firmy A.S. Création wyszła naprzeciw potrzebom osób lubujących się w gustownych i eleganckich wzorach, oferując tapety dekoracyjne Architects Paper Haute Couture II.

Nowoczesne i eleganckie tapety Haute Couture II

Tradycyjne wzory zaadaptowane w nowoczesny sposób to odpowiedź marki Architects Paper na zapotrzebowanie rynku na tapety stosowane w pomieszczeniach codziennego użytku. Linia Haute Couture II to tapety w wariantach kolorystycznych: od śnieżnobiałych poprzez stylowe beże i kremy, stylowe szarości, ekstrawaganckie czerwienie, zielenie oraz fiolety. Zachwyca też różnorodność deseni: gładkie pasy, motywy kwiatowe, wyraziste ornamenty. Tym bardziej warto zwrócić uwagę na tapety Haute Couture II, które są eleganckie i nowoczesne jednocześnie. Barokowe oraz neoklasycystyczne elementy oddają ducha czasu i dostarczają pomysłów na eleganckie wnętrza.

Wszystkie tapety Haute Couture dostępne w Tapetujemy.pl są tapetami tekstylnymi na podkładzie flizelinowym. Włókniny są stworzone na bazie tradycyjnego splotu osnowowego, którego podstawą są cienkie nici.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 49
ukryj filtrowanie produktów