loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Produkty
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Tapety obiektowe Arte Verde Wild – odkryj swą dzikość

Wybierając się na wycieczkę do stolic krajów europejskich, swoje kroki zawsze kierujemy w stronę atrakcji turystycznych. Najczęściej są to klasyczne budowle. Zapominamy często o tym, że duża część kultury i sztuki tkwi w zupełnie innych miejscach. Te również warto odkryć. Chociażby po to, aby złapać więcej inspiracji, które można potem wykorzystać w codziennym życiu – na przykład w wystroju wnętrz.

Tapety obiektowe Arte Verde Wild – inspiracja z Berlina

Jedną ze stolic europejskiej kultury jest Berlin – miejsce, w którym zetknęły się ze sobą inspiracje ze wszystkich zakątków świata. To tutaj tworzy projektant Andrea Pössnicker, który kreuje wzory tapet dla firmy Arte.

Tapety obiektowe Arte Verde Wild to kolejny owoc współpracy marki ze znanym berlińskim artystą. To, do czego Pössnicker zdążył nas już przyzwyczaić to inspiracja codziennością. Tym, co dzieje się wokoło. Nic dziwnego, że podczas tworzenia tapet obiektowych Arte Verde Wild było tak samo. Tapety obiektowe Arte Verde Wild to ekskluzywny zbiór tapet dekoracyjnych ze zwierzęcym charakterem. Dzikość natury stała się impulsem dla stworzenia bogatej kolekcji barw i wzorów. Grafiki są pokaźnych rozmiarów, dlatego dobrze będą prezentować się w ekskluzywnych pomieszczeniach komercyjnych. Zaprojektowano je jednak w taki sposób, aby równie pięknie wyglądały w stosunkowo niewielkim pomieszczeniu.

Tapety obiektowe Arte Verde Wild to kolekcja dla fanów sztuki i natury. Z jednej strony mamy kolory od beżu po czerń. Z drugiej ciepłą „metaliczność” miedzi i brązu. Jedne powstały w duchu „ton-sur-ton”, inne natomiast są bardziej kontrastowe.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 16 / 16
ukryj filtrowanie produktów