loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Produkty
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Już w lutym zaprezentujemy najnowszą kolekcję Newbie 2020.

Borås kontynuuje współpracę z marką Newbie już w lutym zaprezentujemy nową kolekcję tapet dla tych, na których nam najbardziej zależy. Tym razem tradycyjny kunszt Boråstapeter wraz z estetycznym wyrazem Newbie zaowocował wspaniałą kolekcją delikatnych kolorów i 15 marzycielskich wzorów. W tym czasie Newbie świętuje 10. rocznicę.

Tapeta Newbie pozwala dzieciom opowiadać historie o zwierzętach, naturze i magicznych miejscach. O podróżach i fantastycznych przygodach. O tym, jak się tam dostać, balonem lub wiatrem w żaglu na siedmiu morzach. Wyobraźnia nie ma granic - gdzie możemy podróżować, dokąd chcemy, jak chcemy i  z kim chcemy być. W wyobraźni otacza nas magia i prowadzi nas do odpoczynku.

Kolekcja składać się będzie z 32 tapet, które witają świat zewnętrzny w bezpiecznych pokojach i inspirują do zabawy i opowiadania historii, a także do spokojnego snu i pięknej okolicy. Tapety są produkowane we własnej fabryce Boråstapeter w mieście tekstylnym Borås, gdzie najważniejszy jest zrównoważony rozwój. Produkcja odbywa się całkowicie bez niebezpiecznych substancji i przy możliwie najmniejszym wpływie na środowisko. Wszystkie użyte kolory są oparte na wodzie, a materiał pochodzi ze zrównoważonego leśnictwa w Europie Północnej.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 32 / 32
ukryj filtrowanie produktów