loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Regulamin

1. Właścicielem Sklepu Internetowego Tapetujemy.pl zwanego dalej Sklepem, jest ARCDEKO S.C., Plac Strzelecki 25, 50-224 Wrocław. NIP:895-202-73-06, REGON: 022340782 zarejestrowana przez Urząd Miejski Wrocławia, Pl. Nowy Targ 1/8, 50-141 Wrocław.

2. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Warunkiem dokonania zamówienia w Sklepie jest wypełnienie i zatwierdzenie formularza zamówienia. Klient składając zamówienie akceptuje warunki sprzedaży dokonywanej przez Sklep, określone niniejszym regulaminem.

3. Klient zobowiązuje się do wypełnieniu w formularzu zamówienia pełnych i zgodnych z prawdą danych. W sytuacji kiedy Kupujący podał niepełne dane, niewystarczające do realizacji transakcji, Sklep skontaktuje się z Kupującym w celu uzupełnienia danych. W przypadku, gdy kontakt okaże się niemożliwy z powodu błędnych lub nieprawdziwych danych wpisanych w formularzu, transakcja zostanie anulowana.

4. Poprzez złożenie zamówienia w Sklepie Klient wyraża zgodę na wykorzystywanie przez Sklep danych osobowych podanych w formularzu zamówienia w stopniu niezbędnym do realizacji zamówienia oraz celów ewidencyjnych. Każdy Klient ma zagwarantowane prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych, może się także zwrócić z prośbą o skreślenie go z listy klientów. Sklep zobowiązuje się nie udostępniać żadnych danych osobowych swoich klientów, zarówno danych adresowych, jak i adresów e-mail, w celach nie związanych z realizacją zamówień. Przekazane przez Klienta dane osobowe są chronione przez Sklep zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r „O ochronie danych osobowych” (Dz.U.Nr 133 poz 883) w sposób uniemożliwiający dostęp do nich osób trzecich.

5. Wykorzystywanie danych Klienta w celach reklamowych, marketingowych wymaga wyraźnej zgody Klienta, który ma możliwość udzielenia zgody przed złożeniem zamówienia. Zgoda taka jest udzielana dobrowolnie, możliwe jest również w każdej chwili odstąpienie od udzielonej zgody.

6. Rejestracja w sklepie jest bezpłatna.

7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za błędne działanie systemów teleinformatycznych oraz nie zapewnia stałego dostępu komunikacji drogą internetową. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za stały dostęp do systemu online.

8. Płatności za towar można dokonać w sposób wybrany w momencie składania zamówienia:

(1). Przedpłata na konto – numer rachunku: 67 1750 0012 0000 0000 2327 6666,
(2). Karta płatnicza, karta kredytowa, szybkie płatności on-line,
(3). Płatność za pobraniem, 
(4). Płatność przy odbiorze w siedzibie Sklepu.

9. Rozliczanie transakcji kartą płatniczą lub kredytową i e-przelewem realizowane są za pośrednictwem firmy Polcard SA.

10. Koszt dostawy na terenie kraju, dla zamówień przedpłaconych (Punkt 8, podpunkt: 1 i 2) z kategorii: Tapety Dekoracyjne, Maty SIBU, Akcesoria i chemia wynosi: 15zł , dla zamówień z kategorii: Sztukateria wynosi 20zł. Koszt dostawy na terenie kraju, dla zamówień z płatnością za pobraniem (Punkt 8, podpunkt: 3) z kategorii: Tapety Dekoracyjne, Maty SIBU, Akcesoria i chemia wynosi: 20zł, dla zamówień z kategorii: Sztukateria wynosi 30zł.

Klient dokonując zamówienia może skorzystać z promocji „Transport Gratis”. Promocja „Transport gratis” możliwa jest dla zamówień wszystkich produktów w sklepie, dostępnych w opcji „Kup Teraz”. Dostawa realizowana jest poprzez firmę kurierską GLS, a w wyjątkowych sytuacjach: DPD.

Warunkiem skorzystania z promocji „Transport gratis” wymagane jest: zamówienie listew, elementów sztukateryjnych, chemii lub akcesoriów z kategorii: Sztukateria w kwocie przekraczającej 500zł brutto lub zamówienie tapet dekoracyjnych w kwocie przekraczającej 200zł brutto. 

Kupujący ma prawo do odbioru osobistego zakupionego towaru w siedzibie firmy, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.

11. Przy każdym produkcie podany jest czas realizacji , który upływa od momentu opłacenia zamówienia do chwili wysłania zamawianych towarów. Uwzględniane są dni robocze. Zamówienie o zróżnicowanym czasie realizacji, wysyłane będą po skompletowaniu.

12.  Produkty na specjalne zamówienie realizowane będą w terminie 14-21 dni. W przypadku jeżeli czas dostawy miałby ulec zmianie, Sklep niezwłocznie poinformuje o dokładnej dacie dostawy.

13.  Czas dostawy towaru kurierem jest zgodny z aktualną ofertą firmy GLS, dostępną pod adresem: https://gls-group.eu/PL/pl/home Dostawa następuje w ciągu jednego dnia roboczego od wysyłki.

14. Klient będący osobą fizyczną może zrezygnować z zakupionego produktu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, pod warunkiem, że produkt nie jest towarem na specjalne zamówienie. Do zwracanego produktu należy dołączyć wypełniony formularz do pobrania pod adresem: www.arcdeko.pl/Formularz.doc oraz dokument potwierdzający zakup. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru w ciągu 14 dni przelewem na rachunek wskazany przez kupującego lub przekazem pocztowym pod adres wskazany w zamówieniu. Zwracając towar, klient zobowiązuje się do pokrycia kosztów z tytułu odesłania towaru, które nie podlegają zwrotowi.

15. Produkty prezentowane w poszczególnej karcie mogą być widoczne w kilu wariantach kolorystycznych. Właściwy kolor danego produktu prezentowany jest zawsze na pierwszym zdjęciu produktowym. Zdjęcia aranżacyjne mają charakter informacyjny, a widoczna na nich kolorystyka może być inna niż kolorystyka tytułowego produktu.

16. W przypadku zwrotu, koszty wysyłki towaru do Klienta są zwracane przez Sklep. Jeżeli Klient wybrał sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy, Sklep nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

17.  Zwroty Produktów wysyłane na koszt Sklepu. Zwroty towaru za pobraniem nie będą przyjmowane.

18. W przypadku stwierdzenia, iż Produkt jest wadliwy, Kupujący obowiązany jest poinformować Sprzedającego najpóźniej w przeciągu miesiąca od daty stwierdzenia niezgodności Produktu z Umową sprzedaży. Reklamacja powinna zawierać opis wady produktu, datę jej powstania oraz żądanie Kupującego. Do reklamowanego produktu należy dołączyć dowód zakupu lub jego kopię. Kupujący zobowiązany jest do odesłania reklamowanego produktu na własny koszt na adres sprzedawcy. W przypadku uwzględnienia reklamacji koszty wysyłki są zwracane. Sprzedawca zobowiązuje się do ustosunkowania się do złożonej przez Kupującego reklamacji w przeciągu 14 dni. Brak odpowiedzi ze strony Sprzedawcy po upływie wskazanego w poprzednim zdaniu terminu skutkuje uznaniem reklamacji za uzasadnioną. Nieznaczne różnice wynikające z indywidualnych ustawień komputera Kupującego nie mogą być podstawą do reklamacji zakupionego Produktu.

Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient dostrzeże w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien w obecności kuriera spisać protokół szkody, w którym ujęta będzie data, godzina doręczenia oraz opis uszkodzeń lub zauważonych braków. Do reklamowanych tapet należy dołączyć etykietę zawierającą model oraz numer seryjny produktu.

19.  Sklep wystawia faktury VAT i paragony sprzedaży w zależności od wyboru Klienta.

20.  Kontakt ze sklepem możliwy jest poprzez adres email sklep(at)tapetujemy.pl, (at = @) telefonicznie pod numerem telefonu 71 321 0 321