loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
 • Marzec
 • Luty
 • Styczeń
Archiwum
 • 2020
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2014
W chłodne dni rozgrzewamy ściany!
 • Sezon jesienno-zimowy budzi pragnienie stworzenia ciepłego wnętrza, w zamyśle francuskiego producenta tapet – Portfolio, można cel ten osiągnąć przy użyciu najcenniejszych materiałów i rozbudowanej palety barw. Czas na zmiany?


  Najnowsza kolekcja tapet Portfolio – Casamance, to starannie dobrane kolory o nieskończonej głębi i wzory zainspirowane odległymi, egzotycznymi krajami. Nic dziwnego, że robi się cieplej! Odnajdziemy w tej kolekcji jasną zieleń lasów tropikalnych, intensywną żółć dzikiej przyrody, czy płomienną czerwień niezwykłych kwiatów... a wszystko to w połączeniu z wyrafinowaną, miękką paletą barw, która pozwoliła na zestawienie naprawdę żywych kontrastów.

  Wybór tkanin i papierów odzwierciedla doskonały gust i finezję wielkich paryskich projektantów: najwyższej klasy włókna naturalne, pieczołowicie wykonane hafty, tapety wykończone niespodziewanym i rzadkim połyskiem.

  Wśród tapet z nowej kolekcji odnajdziemy zarówno tepety żywiołowe, jak i bardziej dyskretne. Wszystkie skomponowane z niepowtarzalnych połączeń różnych włókien, pigmentów i trendów, które oddają wyrazisty charakter każdego z projektów. Istotą nowej kolekcji jest powiew czystego luksusu, rozgrzanie wnętrza i wprowadzenie sztuki dekoracji do każdego pomieszczenia. 

  Tapeta "Ipanema" oferuje na przykład prawdziwą perspektywę fantastycznej roślinności dżungli. Ta naturalnej wielkości twórczość przywołuje na myśl dziecinne malarstwo i artystyczny geniusz Douaniera Rousseau.  

  Ipanema Casamance Portfolio

  Duże, obfite liście oddające atmosferę tropikalnego lasu możemy podziwiać w różnych, nieoczekiwanych kombinacjach kolorystycznych na 4 modelach tapet „Floresta”: pudrowe róże, karminowe czerwienie, spalone pomarańcze, czy burzowe błękity nadają im nieco romantyzmu.  

   Floresta Casamance Portfolio

  W kolekcji Portfolio znalazły się także tapety inspirowane folklorem. Tapeta "Calcada" z eleganckimi kontrastami i niemal hipnotyzującą grafiką wykonaną z niezwykłą precyzją i finezją, to hołd dla tradycyjnego brazylijskiego rzemiosła. Tysiące drobnych, błyszczących ściegów podąża geometrycznym wzorem imitującym etniczne tkactwo koralikowe. 

   

  Tapeta Casamance Rio Madeira 74270364 Calcada

  Tropikalne liście, w różnych kształtach i kolorach oferuje również tapeta "Maranta”, której delikatnie wzorzyste żyłki, haftowane są za pomocą wykwintnych nici: błyszczących, jedwabistych, przypominają pracę złotnika. 

  Katalog Portfolio – Casamance zawiera cały przekrój tapet od tych bardzo odważnych, przez klasyczne oraz takie w stylu folk czy retro, a przejrzeć go można także w naszym showroomie we Wrocławiu. 

   

2018-12-18 16:52:00