loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
 • Czerwiec
 • Maj
 • Kwiecień
 • Marzec
 • Styczeń
Archiwum
 • 2019
 • 2018
 • 2017
 • 2016
 • 2014
Łazienka z charakterem – łamiemy schematy
 • Od delikatnych deseni, przez zachwycające oko motywy roślinne i grafiki, aż po śmiałe geometryczne wzory. Dzięki tapecie możesz całkowicie przekształcić funkcjonalne pomieszczenie – którym jest łazienka – w naprawdę wysublimowane wnętrze. Takie rozwiązanie może okazać się też bardziej przystępne cenowo niż kafelki i zdecydowanie ułatwia zmianę, gdy przyjdzie czas na kolejną metamorfozę...


  Łazienka to jedno z najczęściej używanych pomieszczeń w domu i świetna przestrzeń do kreatywnego eksperymentowania. Mało kto jednak wie, że istnieją specjalnie tapety – zaprojektowane dla obszarów o wysokiej wilgotności powietrza i narażonych na wodę. Dostępne są wspaniałe kolekcje tematyczne tapet, które pozwalają na zaakcentowanie dowolnej ściany – zarówno za zlewem, jak i przy wannie czy nawet pod prysznicem!


  Zainspiruj się


  W naszej ofercie znajduje się kilka kolekcji tapet, które łączą w sobie wodoodporne właściwości z wysoce dekoracyjnym wykończeniem ścian. Pionierem w tej dziedzinie jest włoska firma Wall and Deco, która opracowała kolekcję tapet Wet System, przeznaczoną specjalnie do takich pomieszczeń, jak kuchnie, łazienki i pokoje kąpielowe, ale też świetnie spełniające swoją rolę także w centrach odnowy biologicznej, salach fitness i gabinetach SPA. Można je kłaść na takie powierzchnie, jak cement, płyty gipsowo-kartonowe, beton, szkło, a nawet płytki ceramiczne. Są odporne na żółknięcie, detergenty oraz ścieranie, więc bez obaw możemy utrzymać łazienki w czystym i higienicznym stanie. Projekty tapet Wall&Deco są po prostu olśniewające! Zobaczcie sami:

  Tapety od Wall & Deco do łazienek

  O doskonałe właściwości techniczne (specjalna dwukierunkowa tkanina z powierzchnią z włókna szklanego pokryta poliuretanowym, odpornym na alkalia usztywnieniem) połączone z najwyższej jakości kunsztem kreacji zadbała także włoska firma – Inkriosto Bianko. Wspaniałe projekty tapet z kolekcji EQ.Dekor nadadzą więc osobistego charakteru nawet najbardziej intymnym przestrzeniom. Podobnie, jak w przypadku tapet Wall&Deco, te również są odporne na środki czyszczące i ścieranie, dzięki czemu zachowują w nienaruszonym stanie swoje dekoracyjne właściwości.

  Tapeta do łazienki Inkriosto Bianco

  Nadanie łazienkom, prysznicom, kuchniom i przestrzeniom publicznym (centra fitness i wellness) niepowtarzalnego akcentu i charakteru to również misja firmy Londoart. Indywidualne właściwości i jakość surowców użytych do produkcji kolekcji Bathroom łączą się z różnorodnością wzorów, motywów etnicznych, faktur i nadruków dając możliwość  eksperymentowania z zupełnie nowymi i oryginalnymi efektami. Tapety Londonart są ultra-odporne (na wilgoć, wodę, a nawet drobne ruchy tektoniczne) i całkowicie zmywalne.


  Cole&Son - Palm Jungle

  Czy tapetę flizelinową możemy zastosować w łazience? Tak! Miejsca o zwiększonej wilgotności, a także w niewielkim stopniu narażone na krople wody, możemy pokryć tapetą flizelinową. Wystarczy zastosować specjalny impregnat ImpregWall. Łazienka nie jest dekorowana tak często jak inne pomieszczenia, dlatego tapeta może tchnąć w nią nowe życie i zmienić zwykle dość banalną przestrzeń w coś efektownego. Co istotne, wszystkie tapety wymienionych producentów mogą być skalowane i modyfikowane do indywidualnych potrzeb. Pamiętaj, że na podłodze zamiast płytek wykorzystać podłogi winylowe.

  London Art tapety do łazienki

2018-11-28 09:00:00