loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Tapety Jimmy Cricket - dobry i nieco kapryśny design

Istniejąca od 2009 roku firma Jimmy Cricket to marka zajmująca się projektowaniem oraz produkcją wyjątkowych, pięknych graficznie tapet. Amanda Newton, założycielka firmy wpadła na niezwykle interesujący pomysł - połączyła swój zmysł dekoracyjny, miłość do tworzenia wzorów z pracami artystów, których uwielbiała.

Niezwykłe tapety będące dziełem kreatywnej współpracy

Jednego słowa na pewno nie można użyć odnośnie tapet Jimmy Cricket - minimalizm. To słowo absolutnie nie pasuje do stylistyki tych niezwykłych propozycji. Wśród projektów dostępnych w ofercie Jimmy Cricket znajdziesz za to przepiękne grafiki, o nieograniczonym wzornictwie i kolorystyce. Firma współpracuje z artystami i ilustratorami z całego świata. Każdy wzór to małe, niezwykłe dzieło sztuki.

Tapety Jimmy Cricket - jakość idąca w parze ze stylem

Tapety Jimmy Cricket trafią w gusta miłośników produktów wysokiej jakości. Marka wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do tworzenia pięknych grafik. Ewoluująca przez lata marka stawia przede wszystkim na jakość. Z tego powodu Jimmy Cricket współpracuje z jedną z najlepszych na świecie firm, zajmujących się produkcją cyfrową. Dzięki temu tworzy wspaniałe, bajkowe tapety z włókniny, które dostępne są teraz także w Polsce. Modele dostępne w ofercie Jimmy Cricket cechuje także praktyczność. Wszystkie tapety posiadają specjalną powłokę, która pozwala na przecieranie czy czyszczenie, przy zachowaniu pięknego wyglądu materiału.

Poznaj wszystkie kolekcje tapet Jimmy Cricket - niezwykłej marki, która przeniesie Cię do wyjątkowego świata!

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 29 / 29
ukryj filtrowanie produktów