loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

W aspekcie wystroju wnętrz dominuje dziś styl modernistyczny, który sprowadza się do prostych kształtów i jednolitych kolorów. Wykańczając ściany wnętrza urządzonego w stylu nowoczesnym, doskonale w tej koncepcji wypada beton architektoniczny B-Loft. Beton architektoniczny B-Loft ma takie same składniki jak zwykły beton, składając się z cementu, kruszywa i wody. W odróżnieniu od tradycyjnego betonu różni go jednak skład mieszanki, a także rodzaj użytego cementu. Do wyrobu betonu architektonicznego stosuje się bowiem cement hutniczy, który nadaje mu jasny jednolity kolor. Poza tym jest bardziej odporny na pękanie wywołane ciepłem twardnienia.

Decydując się na modułowe płyty betonowe B-Loft stosować je możecie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Jako że beton architektoniczny B-Loft poddawany jest zabiegom impregnacyjno-izolacyjnym, wykorzystywany może być również bowiem jako okładziny zewnętrzne.

Wielkość płyt sprowadza się do dwóch standardowych wymiarów 120 × 60 lub 60 × 60 cm i szerokości 1,5 cm w czterech różnych kolorach: Loft White, Light Grey, Titanium, Graphite, Dark Loft. Na indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie wykonać płyty o długości nawet 280 cm, dodatkowo umieszczając na nich logo, napis czy rysunek odciśnięty w płycie. Poza tym płyty mogą być gładkie, jak i mieć charakterystyczne otwory, które celowo wyglądają jak otwory montażowe w ścianach nośnych z betonu prefabrykowanego. Z pewnością każdy, kto stawia na nowoczesne wnętrza, w betonie architektonicznym znajdzie wiele dobrego, niezależnie czy są to budynki publiczne, czy też wnętrza naszych mieszkań.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 0 / 0
ukryj filtrowanie produktów
Wyniki wyszukiwania
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.


W przypadku braku produktu w ofercie sklepu, prosimy o kontakt mailowy: sklep@tapetujemy.pl lub telefoniczny: tel. 71 321 0 321