loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kontakt
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:
Kalkulator

Piękne mieszkanie z tapetami ArtHouse

Marka ArtHouse słynie z nowoczesnych wzorów tapet. Motywy, które z pozoru nie nadają się na tapetę, projektanci tychże tapet zaklęli w kawałek papieru.

Bogate wzory tapet ArtHouse

Tapety dekoracyjne Art House to przede wszystkim bogate wzory dla odważnych. Sprawdzą się tak samo w mieszkaniu singla, jak i wielodzietnej rodziny. Stylowe pnącza kwiatowe, wzorzyste ornamenty i pomysłowe pasy dobrze prezentują się na rolce. Pomyśl jak wyglądałaby Twoja ściana wyściełana bajecznymi wzorami. Tapety dekoracyjne ArtHouse zawierają zdobienia, które są wykonane z weluru czy też drobnego piasku. Sprawia to niesamowite wrażenie. Z jednej strony miękki welur fenomenalnie prezentujący się na ścianie, z drugiej, mieniące się w świetle perełki piasku.

ArtHouse – mistrzowie dekoracji

ArtHouse to znana na całym świecie marka będąca jednym z czołowych dostawców produktów dekoracji wnętrz. Poza gzymsami, kafelkami, ramkami do zdjęć i innymi mniejszymi i większymi produktam, tworzą również piękne dekoracyjne tapety ścienne. Marka zdobyła serca klientów, oferując im innowacyjne pomysły. Ich tapety dekoracyjne słyną z kreatywnego designu, wyrazistych wzorców oraz zróżnicowanej stylistyki. Często współpracują ze znanymi projektantami, np. Sophie Conran.

Tapety dekoracyjne ArtHouse – poczuj luksus w swoim domu.

  • Sophie Conran